Paslaugos

Disco Bike

DISCO BIKE – tai grupinės treniruotės profesionaliais moderniais amerikietiškais dviračiais, energingai žybčiojant šviesoms ir skambant šokių muzikos garsams.

ROLLER masažai

Limfodrenažiniai Roller masažai, tinka tiek moterims, tiek vyrams. Rekomenduojama juos daryti kas antrą dieną. Juos labai patogu dubliuoti su treniruotėmis.

TRX treniruotės

Profesionaliems sportininkams "TRX" treniruokliai patrauklūs dėl to, jog padeda gerinti kūno pusiausvyrą bei koordinaciją, didina ištvermę ir jėgą bei padeda lavinti vidinius kūno raumenis.

Sporto salė

"Klaipėda gym" treniruoklių salėje naudojami tik kokybiški ir laiko patikrinti italų firmos "Techno Gym" treniruokliai. Jaukioje, erdvioje ir tvarkingoje sporto salėje yra "TRX" diržai, stacionarūs dviračiai, dideli mankštos kamuoliai, sunkūs kimštiniai kamuoliai, laipiojimo "Step" platformas, įrengta atskira tempimo ir individualių pratimų zona, norintieji gali pažaisti stalo tenisą.

Aerobika

Aerobika – kūno dizaino, su kamuoliais,raumenų tempimo riebalų deginimo ir lankstumo treniruotės.Jūsų paslaugoms aerobikos salės: 120 m2  ploto, kurioje galime sutalpinti 20 lankytojų vienu metu.

Baseinas

Pramogai ir sportui 22m. ilgio, dviejų takelių su masažinėmis srovėmis, džiakuzi zona, vaikų baseinu,  plaukimo pamokomis.

Aqua aerobika

Aqua aerobika - smagi ir efektyvi aerobikos rūšis. Tai aerobika atliekama vandenyje skambant smagiai nuotaikingai muzikai. Tai nesudėtinga ir nepavojinga treniruotė.

Plaukimo mokykla

Plaukimas - tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai būtinas įgūdis, teigiamai veikiantis širdies darbą, kraujotaką, kvėpavimą ir stiprinantis imuninę sistemą.

Soliariumas

Galite pasikaitinti ”ERGOLINE EVOLIUTION” firmos soliariumuose (gulimame ir stovimame).


Nemokamas automobilių parkavimas
Sporto ir poilsio komplekso „Klaipėda Gym“ klientams automobilio parkavimas K-CENTRO stovėjimo aikštelėje nemokamas.
Darbo laikas:
06:00-22:00 Darbo dienomis
09:00-21:00 Savaitgaliais
Tel.: +37067548584